Obsługa językowa
firm

Oferujemy pełny zakres usług związanych z językami obcymi.

Jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami z dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tłumaczeniach, prowadzeniu kursów językowych oraz w e-learningu dla firm i instytucji.

Nasza oferta jest tak różnorodna, jak potrzeby naszych Klientów i ich pracowników.

Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia pisemne dokumentów finansowych, umów, raportów, aktów notarialnych, stron internetowych, programów komputerowych oraz materiałów drukowanych, takich jak książki, katalogi, foldery, instrukcje obsługi. W trosce o najwyższy poziom usług, tłumaczenia są poddawane korekcie Native Speakera oraz weryfikacji, celem zachowania właściwej i jednolitej konwencji stylistycznej i terminologii typowej dla danej branży.

Zapewniamy obsługę tłumaczeniową podczas konferencji, szkoleń, negocjacji, rozmów biznesowych, spotkań zarządu, sporządzania aktów notarialnych, ślubów, itp. Od osoby tłumacza zależy bardzo wiele: sprawny przepływ informacji i właściwy tok wydarzenia, a także zainteresowanie słuchaczy.

Firma MASTER to bezbłędny, terminowy oraz dyskretny dostawca usług tłumaczeniowych.

Nauczając języków obcych, firma MASTER oferuje profesjonalne rozwiązania, które są dopasowane do indywidualnych i specyficznych potrzeb klientów biznesowych i instytucjonalnych. Nasze motto brzmi: „Nasi słuchacze – naszą wizytówką”. Oznacza to, że jesteśmy zorientowani na osiągnięcie celów Państwa firmy. Gwarantujemy, że z nami Państwa pracownicy osiągną założony poziom znajomości języka obcego w określonym czasie. 

Firma MASTER zapewnia Państwu nowoczesny sposób nauki przez Internet z lektorem na żywo. Państwa pracownicy mogą uczyć się w najlepszych, dopasowanych do swoich potrzeb warunkach, miejscu i najdogodniejszym czasie. Proponowane kursy językowe są procesem zindywidualizowanym, a tym samym – dającym większą satysfakcję i przynoszącym w krótkim czasie wymierne postępy. Nauka on-line to wygoda, nowoczesność i profesjonalizm.

Gwarantujemy

najwyższą jakość w dobrej cenie
i rygorystyczne dotrzymywanie
uzgodnionych terminów!

Zlecając obsługę

językową swojej firmy
profesjonalistom, tworzysz swój
własny wizerunek
w kręgu
językowym i kulturowym!